• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy

Zestaw do pakowania paczek i palet zawiera taśmą polipropylenową oraz zapinki. Taśma polipropylenowa do bandowania 16 mm x 600 mb w kartonie (karton spełnia funkcję ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
363.99
kpl. Do przechowalni
Zestaw do pakowania paczek i palet zawiera wszelkie potrzebne elementy by móc spiąć przesyłkę taśmą polipropylenową:  - urządzenie napinające - Napinac...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
363.99
kpl. Do przechowalni
Zestaw do pakowania paczek i palet zawiera wszelkie potrzebne elementy by móc spiąć przesyłkę taśmą polipropylenową: - urządzenie napinające - Napinacz H21 ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
368.72
kpl. Do przechowalni
Zestaw do pakowania paczek i palet Jeśli potrzebujesz profesjonalnego zestawu, który umożliwi Ci bezpieczne i solidne spięcie przesyłki taśmą polipropylenową, to na...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
874.90
kpl. Do przechowalni

Zestawy do pakowania - Skuteczne narzędzia dla Twoich potrzeb

1. Wszechstronność i wygoda Zestawy zawierające folię stretch, bandowanie oraz inne niezbędne narzędzia, zapewniają kompleksowe wyposażenie do pakowania.

2. Ochrona i stabilizacja Dzięki folii stretch i bandowaniu, Twoje przesyłki będą stabilne i zabezpieczone przed uszkodzeniami podczas transportu.

3. Łatwość użytkowania Prosty w obsłudze sprzęt oraz wytrzymałe materiały pakowania sprawiają, że proces pakowania staje się szybki i efektywny.

4. Doskonała jakość Zestawy wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują niezawodność i trwałość, spełniając najwyższe standardy pakowania.

5. Idealne dla firm i osób prywatnych Bez względu na to, czy prowadzisz firmę czy pakujesz osobiste przesyłki, zestawy do pakowania są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

6. Zestawy dostosowane do potrzeb Dostępne są różnorodne zestawy, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika.

7. Gwarancja satysfakcji Zestawy do pakowania zapewniają kompleksową ochronę i łatwość obsługi, co przekłada się na zadowolenie klienta.