• O nas

Firma Becpak to znany i ceniony producent opakowań, dostarczający szeroką gamę swoich produktów na rynek polski i europejski. Powstała w roku 2003, kiedy to zaczynała swoją działalność jako mała hurtownia opakowań. Dzięki profesjonalnemu podejściu do prowadzonej działalności, zadowoleniu klientów oraz dynamicznemu wzrostowi szybko przerodziła się w jedną z czołowych firm produkcyjno – handlowych, dostarczających na rynek najwyżej jakości opakowania i materiały pomocnicze. Wśród nich znaleźć można kartony tekturowe, folie stretch i pęcherzykowe, taśmy specjalistyczne i zwykłe, wypełniacze do paczek oraz wiele, wiele innych produktów.

 

zdjecie-z-drona-becpak.jpg


Dziś firma Becpak to rozpoznawalna marka na rynku. Od ponad 19 lat dostarcza swoim partnerom opakowania skrojone na miarę ich potrzeb. Pomaga w optymalizacji procesów związanych z pakowaniem, magazynowaniem i transportem. Jej działalność obejmuje zarówno produkcję, jak i import i dystrybucję najwyższej jakości opakowań. W magazynach hurtowni opakowań Becpak znajduje się obecnie ponad 1000 różnych artykułów, które dostępne w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Szeroki asortyment z łatwością pomaga sprostać oczekiwaniom klientów i pozwala na nawiązanie długoterminowej i owocnej współpracy.

Opakowania firmy Becpak dostosowane są zarówno do wymagań klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Ich sprzedaż odbywa się poprzez sklep internetowy z opakowaniami i sklep stacjonarny w Warszawie. W magazynach znajdą się zestawy produktów przydatnych podczas przeprowadzki, remontu i prowadzenia biznesu. Dotychczasowi klienci Becpak to między innymi przedstawiciele branży spożywczej, transportowej, meblowej, farmaceutycznej i IT. Udana współpraca, jaką udało się z nimi nawiązać to efekt naszej pasji, jaką wkładamy w pracę, stałego rozwoju firmy i priorytetu, jakim jest budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Od początku naszej działalności mocno stawiamy na rozwój i podążamy za nowymi technologiami. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, a nasz zespół stanowią wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy. Dzięki optymalizacji procesu produkcji jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Co zyskują nasi klienci? Przede wszystkim wysokiej jakości materiały do pakowania, transportu i magazynowania. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do sprzedaży.