• Kategorie
  • Szukaj
  • Wizytowniki i klasery

Funkcjonalne wizytowniki stojące_przezroczyste, sztywne tworzywo typu plexi_wygodna, składana podstawka_zastosowanie: konferencje, przyjęcia okolicznościowe, szkolen...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
3.87
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
34.01
szt. Do przechowalni

Wizytówki i klasy to różnego rodzaju produkty, które służą do przechowywania i przedstawiania informacji osobistych lub firmowych. Wizytówki i klasy są często wykorzystywane w kontaktach biznesowych, służą do prezentowania danych kontaktowych oraz do przekazywania ważnych informacji o firmie lub osobie.

Wkłady do wizytówek to specjalne elementy, które służą do przechowywania wizytówek w wizytówkach lub klasach. Wkłady do wizytówek mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak papier, plastik, tektura itp. Wkłady do wizytówek są bardzo praktyczne, ponieważ pozwalają na szybkie i łatwe przechowywanie wizytówek oraz umożliwiają ich szybkie wyjmowanie i wymienianie.

Wizytówki książkowe to specjalne produkty, które służą do przechowywania wizytówek w formie książkowej. Wizytówki książkowe są często wykonane z tworzywa sztucznego lub skóry, a ich wnętrze jest wyposażone w odpowiednie wkłady do przechowywania wizytówek. Wizytówki książkowe są bardzo eleganckie i są często wybierane przez osoby, które chcą mieć elegancki sposób przechowywania swoich wizytówek. Wizytówki książkowe mogą być wykonane w różnych kolorach i stylach, dlatego można je dobrać do swoich preferencji i potrzeb.