• Kategorie
  • Szukaj
  • Nożyczki i nożyki

ASTRA S.A. to czołowa polska marka, która wyróżnia się długoletnią obecnością na rynku polskim oraz wysoką jakością produktów. Dzięki starannie prowadzonym badaniom...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
4.84
szt. Do przechowalni
Informacje o produkcie Marka Noname
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
21.44
szt. Do przechowalni
NARZĘDZIE | OSTRZE 45 ZASTOSOWANIE | CIĘCIE RĘCZNE WYMIARY (DŁ. X SZER. X GR.) | OK. 39 X 18,4 X 0,3 MM JEDNOSTKA SPRZEDAŻY | 1 OPAK. = 10 SZT
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
22.33
op Do przechowalni
Informacje o produkcie Opakowanie zbior 24 Marka Grand Wesja tak
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
23.54
szt. Do przechowalni
Informacje o produkcie Wesja tak Marka Grand Opakowanie zbior 12
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
25.69
szt. Do przechowalni
Automatyczne cofanie ostrza, wysokie bezpieczeństwo Jeśli ostrze opuszcza materiał tnący, jest automatycznie wciągane z powrotem do uchwytu, gdy suwak nie jest uruc...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
25.85
szt. Do przechowalni
Informacje o produkcie Marka Maped
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
58.41
szt. Do przechowalni

Które nożyczki szkolne wybrać? 8 Przydatnych cech

Jak wiele z nas wie, nożyczki szkolne to obowiązkowy element wyposażenia każdego piórnika (i nie tylko!). Przeczytaj 8 przydatnych cech, jakimi powinien charakteryzować się idealna para nożyczek szkolnych, aby korzystać z nich bezpiecznie i komfortowo.

Dlaczego warto wybrać nożyczki szkolne?

Nożyczki szkolne to jeden z najważniejszych przedmiotów szkolnych. Warto wybrać takie, które będą trwałe i bezpieczne.

Oto 8 powodów, dla których warto wybrać nożyczki szkolne:
1. Łatwe i wygodne użytkowanie – nożyczki szkolne powinny być łatwe w obsłudze, a ich uchwyty powinny być wygodne dla dziecięcych rączek. 2. Bezpieczeństwo – nożyczki szkolne muszą być bezpieczne w użytkowaniu, aby uniknąć accidentów. 3. solidna konstrukcja - Nożyczki szkolne musza byc solidnie skonstruowane, zeby posłuzyły dziecku przez długi czas. 4.

Jakie cechy powinny mieć dobre nożyczki szkolne?

1. Dobre nożyczki szkolne powinny być lekkie, tak aby dzieci mogły łatwo je obsługiwać.
2. Nożyczki powinny mieć ergonomiczny kształt, tak aby dzieci mogły je łatwo trzymać i manipulować nimi.
3. Ostrze nożyczek powinno być wykonane z wysokiej jakości stali, aby było trwałe i skuteczne w cięciu.
4. Nożyczki powinny mieć antypoślizgowe uchwyt, tak aby dzieci mogły je łatwo trzymać i kontrolować podczas cięcia.

8 przydatnych porad dotyczących wyboru nożyczek szkolnych

1. Przede wszystkim nożyczki szkolne powinny być dopasowane do wieku dziecka oraz jego możliwości manualnych. Dla najmłodszych dzieci polecamy nożyczki zastępcze, które łatwo trzymać i operować nimi jedną ręką.
2. Kolejnym ważnym parametrem jest materiał, z którego wykonane są nożyczki. Najlepsze są nożyczki ze stali nierdzewnej, która jest odporna na uszkodzenia i łatwa do utrzymania w czystości.
3. Pamiętaj również o tym, aby wybrać nożyczki ze stali nierdzewnej o ostrych i precyzyjnych końcach.Końce takich nożyczek powinny być lekko zaokrąglone, aby zmniejszyć ryzyko skaleczenia.
4. Warto sprawdzić, czy nożyczki szkolne mają wygodne uchwyty, które chronią dłonie przed anginą i pozwalają na bezpieczną operację.
5. Rękojeści nożyczek powinny być skonstruowane ergonomicznie – dzięki temu szerzej rozstawione palce będą lepiej trzymały narzędzie oraz bardziej komfortowo pracowały nim podczas aktywności i zadań.
6. Dobrym pomysłem jest także wybór nożyczek z blokadami, które zapobiegają otwarciu nożyczek niezgodnie z ich przeznaczeniem oraz zapewniają zabezpieczenie przed urazami.
7. Nożyczki szkolne powinny być wykonane z materiału, który jest dodatkowo skutecznie pokryty warstwą lakieru i unikalnym wzorem, który sprawia, że są one odporne na rdzę oraz inne czynniki starzenia się.
8. Nim ostatecznie wybierzesz nożyczki szkolne, dodatkowym atrybutem nożyczek jest dostosowanie dla użytkowników prawo lub leworęcznych. Ułatwia to pracę użytkownikom.

Przykłady nożyczek

Nożyczki to bardzo przydatne narzędzie w szkole. Używamy ich do cięcia kartek, papieru i innych materiałów. Istnieje wiele różnych rodzajów nożyczek, a wybór odpowiedniego typu może być trudny. Poniżej znajdują się przykłady nożyczek, które mogą być przydatne w szkole:

1. Nożyczki ze stali nierdzewnej: są bardzo trwałe i łatwo je utrzymać w czystości.
2. Nożyczki z gumowymi uchwytami: łatwe w obsłudze i bezpieczne dla dłoni.
3. Nożyczki o ostrych końcach: idealne do precyzyjnego cięcia materiałów.