Zmień ustawienia cookie
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Torebki, Papiery, Folie prezentowe

Torba ekologiczna ECOBAG 240x100x320 mm biała, 100g/m2 Informacje o produkcie Kategoria B2B Koperty i akcesoria do wysyłek/Torebki papierowe Katalog_2...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
1.27
szt. Do przechowalni
Informacje o produkcie Czas dostawy 48h Ilość kartek 10 Wersja_Katalogu Katalog_2022 Marka Top 2000 Format A5
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
2.36
szt. Do przechowalni
Informacje o produkcie Wersja_Katalogu Katalog_2022 Marka Top 2000 Czas dostawy 48h Format A3 Ilość kartek 10
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
4.99
szt. Do przechowalni
Informacje o produkcie Marka Argus Kategoria B2B Koperty i akcesoria do wysyłek/Akcesoria do pakowania prezentów Rodzaj Papier ozdobny Na...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
25.80
op Do przechowalni

Torebki prezentowe to specjalne opakowania, które służą do zapakowywania różnego rodzaju prezentów. Torebki prezentowe mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak papier, tkanina, folia itp. Torebki prezentowe mogą być różnej wielkości, kształtu i koloru, dlatego można je dobrać do charakteru i rodzaju prezentu.

Papiery ozdobne to specjalne papiery, które służą do dekorowania różnego rodzaju prezentów i opakowań. Papiery ozdobne mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak papier, karton, folia itp. Papiery ozdobne mogą być różnej wielkości, kształtu i wzoru, dlatego można je dobrać do charakteru i rodzaju prezentu.

Folia do pakowania to specjalna folia, która służy do zapakowywania różnego rodzaju prezentów i przedmiotów. Folia do pakowania jest wykonana z elastycznego materiału, który pozwala na szybkie i łatwe owinięcie prezentu i utrzymanie go w odpowiednim stanie. Folia do pakowania może być różnej grubości i koloru, dlatego można ją dobrać do charakteru i rodzaju prezentu.

Podsumowując, torebki, papiery, folie prezentowe to różnego rodzaju produkty, które służą do zapakowywania i dekorowania różnego rodzaju prezentów. Torebki prezentowe to specjalne opakowania, które umożliwiają szybkie i łatwe zapakowanie prezentu. Papiery ozdobne to specjalne papiery, które służą do dekorowania prezentów.