• Kategorie
  • Szukaj
  • Taśmy klejące biurowe

Informacje o produkcie Kategoria B2B Akcesoria biurowe/Taśmy biurowe Nazwa B2B Taśma samoprzylepna biurowa mat.18/33 SHRINK DALPO TBM19x33SHR INVISI...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
5.56
szt. Do przechowalni
6 sztuk w zgrzewce Informacje o produkcie Nazwa B2B Taśma samoprzylepna 19x66 transparentny poliprop. Marka Vibac/Smart Kategoria B2B Akcesoria...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
18.02
szt. Do przechowalni

Taśmy klejące biurowe to specjalne produkty, które służą do łączenia i opakowywania różnego rodzaju dokumentów, przedmiotów itp. Taśmy klejące biurowe są wykonane z różnych materiałów, takich jak papier, folia, tkanina itp., a ich klej jest przystosowany do użytku w warunkach biurowych.

Taśmy bez podajnika to taśmy klejące, które nie posiadają specjalnego mechanizmu umożliwiającego automatyczne odwijanie taśmy podczas jej użytkowania. Taśmy bez podajnika są często sprzedawane w formie rolki, którą należy odwinąć i odciąć kawałek taśmy o odpowiedniej długości. Taśmy bez podajnika są bardzo proste w użytkowaniu i mogą być wykorzystywane w różnych sytuacjach.

Taśmy z podajnikiem to taśmy klejące, które posiadają specjalny mechanizm umożliwiający automatyczne odwijanie taśmy podczas jej użytkowania. Taśmy z podajnikiem są często sprzedawane w formie specjalnego dyspensera, który umożliwia łatwe i szybkie odwijanie i odcinanie kawałka taśmy o odpowiedniej długości. Taśmy z podajnikiem są bardzo wygodne w użytkowaniu i często wybierane przez osoby, które potrzebują taśm klejących do dużych ilości opakowań czy dokumentów.

Podsumowując, taśmy klejące biurowe to specjalne produkty, które służą do łączenia i opakowywania różnego rodzaju dokumentów, przedmiotów itp. Taśmy klejące biurowe mogą być dostępne w dwóch wersjach: bez podajnika lub z podajnikiem. Taśmy bez podajnika są sprzedawane w formie rolki, którą należy odwinąć i odciąć kawałek taśmy o odpowiedniej długości. Taśmy z podajnikiem są sprzedawane w formie specjalnego dyspensera, który umożliwia łatwe i szybkie odwijanie i odcinanie kawałka taśmy o odpowiedniej długości. Obie wersje taśm klejących biurowych są bardzo przydatne i mogą być wykorzystywane w różnych sytuacjach.