• Kategorie
  • Szukaj
  • Taśma piankowa do narożników

Oferujemy szeroką gamę skutecznych rozwiązań do transportu oraz magazynowania. Częścią naszej oferty jest taśma piankowa do narożników — produkt uniwersalny, łatwy w użyciu oraz atrakcyjny cenowo! Nasze propozycje charakteryzują się elastycznością, doskonałą amortyzacją wstrząsów oraz odpornością na czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć, skrajne temperatury czy uszkodzenia takie, jak rozerwanie. Nasze taśmy piankowe do narożników są dostępne w wielu wariantach wymiarowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Narożnik piankowy typ U MULTISHAPE To uniwersalne profile doskonale chroniące przedmioty o regularnych oraz nieregularnych kształtach. Dostępne w wielu rozmiarach p...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Duża dostępność
6.88
szt. Do przechowalni
Narożnik piankowy typ U   To uniwersalne profile doskonale chroniące przedmioty o regularnych oraz nieregularnych kształtach. Dostępne w wielu rozmiarach ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
8.47
szt. Do przechowalni

Kątowniki z pianki - pomocne do transportu towarów

Bezpieczny i skuteczny transport towarów to "must have" sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Dowiedz się jak kątowniki z pianki mogą pomóc Ci w transportowaniu towarów i zabezpieczaniu ich podczas podróży. Odkryjesz również, jak te nowoczesne rozwiązanie może zmniejszyć koszty transportowe, a także ułatwić pracownikom przenoszenie cięższych ładunków!

Czym są kątowniki z pianki?

Kątowniki z pianki to produkt, który można wykorzystać do ochrony przedmiotów podczas transportu. Pianka chroni przed uszkodzeniami i zapewnia lepszą stabilność. Kątowniki z pianki mogą być stosowane w różnych sytuacjach, takich jak transport mebli, sprzętu AGD czy materiałów budowlanych. Mogą być także stosowane do zabepieczania mniejszych przedmiotów np. obrazów, luster itp. 

Zalety kątowników z pianki

Kątowniki z pianki mają wiele zalet, które sprawiają, że są one pomocne w transporcie towarów. Jedną z takich zalet jest to, że kątowniki z pianki chronią produkty przed uszkodzeniami podczas transportu. Kolejną zaletą jest to, że kątowniki z pianki mogą być stosowane do transportu różnych rodzajów produktów, takich jak meble, sprzęt AGD i inne. Maja uniwersalne zastosowanie i mogą być wykorzystywane do zabezpieczania paczek i palet. 

Jakie towary najlepiej zabezpieczyć kątownikami z pianki

Przedmioty, które łatwo ulegają uszkodzeniom podczas transportu, takie jak szkło, porcelana lub delikatne przedmioty ze stali najlepiej zabezpieczyć kątownikami z pianki. Pianka chroni przed uderzeniami i wstrząsami, dzięki czemu przedmioty są bezpieczniejsze w transporcie.

Podsumowanie

Podsumowując, kątowniki z pianki mogą być bardzo przydatne w transporcie towarów. Są lekkie i łatwe do założenia, a także dobrze chronią przed uderzeniami i wstrząsami.