• Kategorie
  • Szukaj
  • Gumki recepturki >

Gumka recepturka 30 x 1,5 x 1,5 BIAŁA - 1 kg Wygodna i praktyczna gumka recepturka to niezbędny element w każdym biurze, szkole czy domu. Nasza gumka recepturka o w...
Dostępność Mało
16.23
opak Do przechowalni
Gumka recepturka 50 x 3,5 x 1,5 ZIELONA - 1 kg Wyobraź sobie idealną gumkę do recepturek - elastyczną, trwałą i w kolorze zielonym. Teraz możesz ją mieć! Nasza gumk...
Dostępność Mało
25.33
opak Do przechowalni
Gumka recepturka 80 x 1,5 x 1,5 NATURALNA - 1 kg Wyjątkowa gumka recepturka o wymiarach 80 x 1,5 x 1,5 cm to niezbędny element w każdym biurze i szkole. Dzięki swoj...
Dostępność Mało
25.33
opak Do przechowalni
Gumka recepturka 45 x 4,0 x 1,5 zaczepowa Jeśli szukasz gumki recepturki o wysokiej jakości i wytrzymałości, to ten produkt spełni Twoje oczekiwania. Gumka receptur...
Dostępność Mało
56.98
opak Do przechowalni

Gumki recepturki są jednym z najpopularniejszych materiałów do pakowania. Są wykorzystywane na wielką skalę w przemyśle, handlu i usługach. Dzięki nim można łączyć produkty, zamykać je lub stabilizować.

Gumki recepturki wykorzystujemy także w życiu codziennym z dużą intensywnością. Najczęściej posługujemy się nimi do związywania dokumentów, paczek, listów, na pocztach, w sekretariatach instytucji publicznych oraz prywatnych przedsiębiorstwach.

Gumka recepturka została wynaleziona ponad 150 lat temu. Pierwotnie była wykorzystana do spinania luźnych stron czy innych papierów. Jej zastosowaniem było też przytwierdzanie papierowej recepty do buteleczki z lekarstwem, skąd wywodzi się jej polska nazwa produktu.

Gumki recepturki produkuje się w procesie maszynowego odcinania z gumowej rury okręgów o określonej szerokości. Wykorzystywane są tez jako element napędowy zabawek.

Obecnie znajdują swoje zastosowanie w pracach domowych i ogrodniczych. Jest to spowodowane ich właściwościami fizycznymi. Gumki recepturki są bardzo elastyczne i wytrzymałe i produkowane z wykorzystaniem naturalnego kauczuku, są miękkie, dzięki czemu nie uszkodzą delikatnych przedmiotów, nie mają właściwości przewodzenia prądu.

Wszystkie te cechy przemawiają na korzyść produktu i potwierdzają ich powszechność w naszym życiu.

W naszej ofercie znajdziemy gumki recepturki do włosów, gumki recepturki małe, gumki recepturki szerokie o różnych grubościach i rozmiarach. Powodzeniem cieszą się też kolorowe gumki recepturki.

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić gumki recepturki to zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu w Warszawie lub do bezpośredniego zakupu w naszym sklepie internetowym.