• Kategorie
  • szukaj
  • Wypełniacze do paczek >

Wypełniacz papierowy Sizzlepak to najlepszy pomysł na uzupełnienie przestrzeni w paczce, eliminuje ryzyko uszkodzenia produktów. Wypełniacze papierowe są ekologiczn...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
25.71
kg. Do przechowalni
Poduszki powietrzne LDPE gotowe do użycia. Jest to bardzo ekonomiczna metoda wypełnienia paczek, zawiera ok 99% powietrza a tylko ok 1 % folii. Rozmiar poduszki: 2...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
43.30
opak Do przechowalni
Skropak to przyjazny środowisku materiał przeznaczony do zabezpieczania przesyłek w transporcie.  Wykonany jest on na bazie materiałów pochodzenia rośli...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
54.12
worek Do przechowalni

Wypełniacze do paczek to obowiązkowy element zabezpieczenia wysyłki delikatnych przedmiotów. Oferujemy poduszki powietrzne oraz wypełniacze polistyrenowe i styropianowe. Poduszki działają amortyzująco przy każdym wstrząsie podczas transportu. 

Niektóre przedmioty są szczególnie podatne na uszkodzenia w czasie transportu. Bardzo ważne jest ich należyte przygotowanie do wysyłki w sposób uniemożliwiający uszkodzenie. Przedmioty o nietypowych gabarytach, delikatne lub wrażliwe na wstrząsy są szczególnie podatne na uszkodzenia transportowe. Z myślą o tego typu produktach stosuje się różne typy wypełniaczy.

W naszym sklepie dostępnych jest kilka rodzajów wypełniaczy. Szczególnie popularne są pompowane poduszki powietrzne, które uniemożliwiają ruch przedmiotu w paczce. Bardzo ważne jest, aby poduszki były świeżo napompowane żeby nie traciły ciśnienia i należycie chroniły zawartość paczki.

Innym typem wypełniaczy są wypełniacze styropianowe, które znakomicie izolują delikatne przedmioty przed uszkodzeniami transportowymi. Oba typy wypełniaczy doskonale wypełniają puste przestrzenie wewnątrz paczek, chroniąc przedmioty przed uszkodzeniami oraz amortyzując ich zawartość. Wypełniacze są bardzo lekkie, dzięki czemu koszty wysyłek nie ulegają znacznemu zwiększeniu. Jest to szczególnie istotne jeśli wysyłamy ich duże ilości. Profesjonalne zabezpieczenie przesyłek da nam pewność, że towar dotrze do klienta w niepogorszonym stanie. Do tego zadania wypełniacze do paczek nadają się doskonale.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z doborem konkretnych produktów, bardzo prosimy o kontakt ze specjalistami naszego sklepu: telefonicznie, mailowo lub w czasie rzeczywistym na chacie.