PRODUCENT KARTONÓW
Kartony na wymiar

 

Becpak istnieje na rynku branży opakowań od 2003 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma wypracowała sobie mocną pozycję wśród konkurencji. Wiedza zdobyta przez te 16 lat pozwala stale się rozwijać i nieustannie poszerzać ofertę asortymentową. Początkowo Becpak funkcjonował jako mała działalność, głównie opierająca się na dystrybucji materiałów opakowaniowych. Z biegiem czasu zaczęliśmy poszerzać horyzonty. Postanowiliśmy rozpocząć produkcję taśm z nadrukiem, co zaowocowało wspaniałymi wynikami. Rozwój firmy był i jest widoczny do dnia dzisiejszego.
 

Od kilku lat Becpak funkcjonuje również jako producent kartonów. Wcześniejsza dystrybucja pudełek nie dawała tak wielu możliwości, wynikało dużo ograniczeń ze strony dostawców. Decyzja o zakupie maszyn i rozpoczęciu producent opakowań kartonowych nie należała do łatwych. Jest to duża inwestycja, a co za tym idzie ogromne wyzwanie, jednak zawsze wychodziliśmy z założenia, że w biznesie ryzyko jest nieuniknione, a nawet wskazane.


Naszym priorytetem zawsze było spełnianie oczekiwań klientów, a własna produkcja jest doskonałym ułatwieniem. Jako producent kartonów jesteśmy w stanie zrealizować najróżniejsze zlecenia – robimy kartony na zamówienie już od 100 sztuk. Wiele konkurencyjnych firm narzuca ogromne minimum logistyczne – u nas nie ma tego problemu. Nowoczesny park maszyn gwarantuje wysoką jakość i trwałość produkowanych kartonów, ale również krótkie terminy realizacji oraz duże możliwości co do realizacji najbardziej nietypowych zamówień.
 

Zajmujemy się zarówno produkcją kartonów klapowych jak i fasonowych:
 

  • Kartony klapowe – od góry i od dołu kartonu znajdują się klapy, które skleja się przy użyciu taśmy pakowej (produkujemy od 100 szt),
     
  • Kartony fasonowe – składane bez użycia taśmy. Konkretny wzór/fason wybiera się z ogólnodostępnego katalogu fefco. Do produkcji potrzebny jest wykrojnik dobrany pod konkretny rozmiar (produkujemy od 500-1000 szt w zależności od rozmiaru).


W stałej ofercie są u nas dostępne również przekładki tekturowe o wymiarach paletowych (na zamówienie produkujemy też inne rozmiary), pudełka na butelkę, owijki na książki i wiele innych produktów z tektury. W związku z tym, że produkujemy pudełka na zamówienie, jesteśmy w stanie zrealizować również bardziej nietypowe zlecenia, jak wszelkiego rodzaju kratownice wypełniające wnętrze kartonu, czy pudełka o specjalnym przeznaczeniu, tak jak karton na laptop – ze specjalną wkładką amortyzującą wstrząsy i zabezpieczającą sprzęt.
 

            Zaufanie jakim obdarzyli nas klienci, pozwala nam się jeszcze prężniej rozwijać i otwierać na nowe pomysły. Pudełka kartonowe na wymiar, to tylko jeden z filarów naszej działalności. Od lat Becpak jest również producentem taśmy z nadrukiem. Nadrukowane logo sprawia, że taśma wygląda zdecydowanie bardziej estetycznie, a dodatkowo spełnia funkcję reklamową. Kartony oklejone taką taśmą przyciągają wzrok, a dzięki temu firma pozostaje zapamiętana na długo.
 

            Zaopatrujemy wiele dużych firm logistycznych w kartony na wymiar, które produkujemy specjalnie dla nich. Zaufały nam największe, wiodące na rynku firmy kurierskie, ale nie tylko. Pudełka na zamówienie cieszą się również ogromnym powodzeniem w branży gastronomicznej, odzieżowej i w zasadzie wszędzie tam, gdzie prowadzona jest sprzedaż internetowa, a co za tym idzie – konieczna jest późniejsza wysyłka zamówień. Zaufanie, jakim darzą nas kontrahenci, w dużej mierze wynika z wysokiej jakości materiałów, surowców, ale także krótkich terminów realizacji. Średnio produkcja indywidualnego wzoru pudełka na wymiar trwa 7-10 dni roboczych.


Jako producent kartonów, możemy zaproponować zdecydowanie szybszą realizację zamówień niż pośrednicy, dystrybutorzy. Produkujemy również kartony z nadrukiem, co wyróżnia nas na tle konkurencji.
 

            Firma Becpak to lider na rynku opakowań, rozwijająca się nieustannie od 16 lat. Swoim klientom pomagamy w doborze odpowiednich produktów, szukamy zawsze optymalnych rozwiązań. Produkcja pudełek na wymiar, to tylko jedna z gałęzi naszej działalności. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, bądź na spotkanie w siedzibie firmy.