• Kategorie
  • Szukaj
  • Testy COVID-19 >

Test wykrywa wszystkie warianty COVID-19 w tym OMIKRON! Uwaga ! Testy najwyższej jakości . Pochodzą z niemieckiej dystrybucji. Bardzo wysoka czułość, aż 99,3% ! Pos...
SZYBKI Test kasetkowy  "ALL TEST" Test  Na przeciwciała COVID-19 IgG/IgM 1szt Prosty i intuicyjny w obsłudze.    Do samokontroli ...
Szybki test antygenowy Sejoy przeznaczony jest do szybkiego wykrywania antygenu wirusa SARS-COV-2 w próbce wymazu ludzkiego. Test przeznaczony do samoko...

orby foliowe z uchwytem, wykonane z mocnej folii HDPE, potocznie zwane reklamówkami. Dostępne są w różnych rozmiarach – im większe tym bardziej wytrzymałe. Znajdują zastosowanie w przemyśle, transporcie oraz w wielu codziennych sytuacjach. 

Torby foliowe i torebki foliowe

Są bardzo ekonomiczne w zakupie i praktyczne w użytkowaniu. Zajmują mało miejsca przy przechowywaniu, przenoszeniu, a jednocześnie mogą przenosić pewnie codzienne zakupy. Wytrzymałość, czyli tzw. udźwig torebek jest zależny od rozmiaru i waha się w przedziale od 1 kg do 10 kg. Oferujemy torebki przezroczyste oraz czarne (występujące tylko w jednym rozmiarze). Korzystają z nich firmy produkcyjne, sklepy detaliczne i hurtownie. Często na torebkach foliowych wykonuje się nadruki reklamowe. Jest to pewna i tania forma promocji firmy. Nadruki wykonujemy dla Państwa przy większych zamówieniach.

 


Torby foliowe

 

 

 

 

Reklamówki foliowe są tanie w produkcji i zakupie. W wielu sklepach cienkie foliówki dostępne są bez dopłaty. Z uwagi na zmiany w regulacjach prawnych torebki do 50 mikronów są dodatkowo płatne. Opłatę wprowadzono celem minimalizacji zużycia jednorazówek głównie w sklepach detalicznych. Torby foliowe sprawdzą się w każdym sklepie. 

W naszej ofercie torebek foliowych znajdą Państwo torebki, które wykonane są z folii o grubości powyżej 51 mikronów. Dzięki czemu nie są Państwo zobligowani do wnoszenia opłaty recyklingowej.
Torebki foliowe tego typu dostępne są w dwóch rozmiarach:

Ponadto oferujemy Państwu:

Reklamówka HDPE to podstawowy nośnik opakowaniowy, a w naszym sklepie dostępne w opakowaniach od 50 sztuk do 200 sztuk – w zależności od rozmiaru. Grubość folii z jakiej są wykonane to 12 my, co sprawia, że są bardzo wytrzymałe i porządne. Posiadają zakładki boczne dzięki czemu nie deformują się nawet przy pełnym wypełnieniu.

Reklamówki HDPE

Świetnie sprawdzają się również w przypadku firm cateringowych (zwłaszcza większe rozmiary) oraz wszelkich sklepów, gdzie wykorzystywane są do pakowania zakupionych produktów.

Jeśli Państwo potrzebują możemy wykonać torby foliowe o konkretnym rozmiarze. Na wszystkich torbach możemy zrobić nadruk reklamowy (szczególnie opłacalne przy większych zamówieniach). 

Siatki foliowe "od ręki" zamów z wysyłką w 24h lub odbierz na miejscu w naszym sklepie.