• Blok samoprzylepny do flipchartów STIKKIESFLIP mix rozmiarów MEMOBE

Symbol: bl 1413060
156.48
szt. Do przechowalni
Opinie
Cena przesyłki 24.5
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Transport - GLS / Becpak 24.5
Transport - GLS / Becpak pobranie 27
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 734 488 096

Zostaw telefon
Blok samoprzylepny do flipchartów MemoBe Stikkiesflip.
Arkusze papieru w kolorze białym z nadrukowanymi delikatnymi kropkami w kolorze popielatym, stanowią doskonałą pomoc dydaktyczną, która ułatwia pisanie i rysowanie tabel w linii prostej oraz pozwalają w krótszym czasie przekazać większą ilość wiadomości. Samoprzylepne arkusze papieru z zaokrąglonymi rogami doskonałe sprawdzają się podczas prezentacji i ekspozycji danych.
Możliwość wielokrotnego przeklejania zapisanych arkuszy po gładkiej i czystej powierzchni, np. na tablicy lub na oknie. Łatwe i szybkie odrywanie kolejnych arkuszy papieru z bloczka umieszczonego na kartonowej teczce. Klej nie pozostawia zabrudzeń i plam.
Lekkość, odpowiedni kształt i rozmiar pozwala na wygodne i łatwe transportowanie teczki. A rączka umożliwia swobodne jej przenoszenie.
Otwory w górnej części teczki dają możliwość powieszenia teczki na flipcharcie lub na innej tablicy wyposażonej w haczyki. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości papieru, prezentowane treści są dobrze widoczne i czytelne.
Różnorodność wśród rozmiarów umożliwia dobór odpowiedniej wielkości arkusza stosownie do potrzeb i ilości prezentowanych treści.
Bloki wyprodukowane zostały w Polsce.
Bloki stanowią znakomite wsparcie dla liderów spotkań biznesowych oraz nauczycieli, którzy mogą wzbogacać swoje prezentacje i wykłady o komunikaty wizualne, co z kolei wpływa na ich szybkie przyswajanie i zapamiętywanie.

Ilość arkuszy: 125 szt.
Wymiary i ilości arkuszy: 70x42 cm - 25 szt., 42x34,5 cm - 25 szt., 34,5x20,5 cm - 25 szt., 17x20,5 cm - 50 szt.
Gramatura papieru: 80g/m2
Wymiar teczki: 70x49,5 cm
Rączka: 12 cm
Otwory na haczyki: 2 szt.x14 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.